Doplňky a příslušenství

SORTIMO GmbH WOODWAY ENGINEERING Ltd.

&

WHELEN ENGINEERING COMPANY, Inc.

PB MeTech GmbH GOLDSCHMITT techmobil, AG Ostatní doplňky

Významným odvětvím v činnosti naší firmy je spolupráce s  německou firmou Sortimo – jedním z největších světových výrobců zástavbových prvků a systémů k dostavbě vozidel. V rámci smluvního autorizovaného zastoupení této firmy pro Českou republiku, realizujeme a navrhujeme zástavby vozidel pro celou řadu uživatelů, provozovatelů, ale i prodejců vozidel v České republice.  Jedná se zejména o dovybavení vozidel servisních a dílenských, ale výjimkou nejsou ani vozidla určená pro speciální účel nebo volný čas, některé prvky Sortimo Globelyst využíváme i pro zástavby vozidel sanitních, vyšetřovacích nebo nejrůznějších mobilních pracovišť

Fotogalerie

 

 

Důležitou součástí zástaveb vozidel jsou nejrůznější výstražné systémy, zvuková zařízení, mobilní osvětlovací soupravy a celky, nebo grafické označování vozidel. Naše společnost spolupracuje a vystupuje v této oblasti jako výhradní zástupce Anglické firmy WoodWay - Whelen pro Českou republiku, Slovenskou republiku a Polsko. Produkce americké firmy Whelen, která nyní jednoznačně znamená absolutní světovou jedničku, se tak naším prostřednictvím stává součástí nabídky nejen pro konečné uživatele, ale i pro celou řadu partnerských firem jejichž předmětem podnikání je  montáž těchto systémů a zařízení.

Fotogalerie

 

PB MeTech je naší  partnerskou německou firmou specializující se na vývoj a výrobu komponentů pro sanitní a jiná speciální vozidla. Tato  firma je významným dodavatelem a vývojovým partnerem  firem Binz, Stollenwerk, Konig a celé řady dalších. V rámci výhradního zastoupení PB MeTech pro Českou republiku dovážíme  z produkce této firmy zejména otočná sklopná sedadla, stoly nosítek EasyFlex s výsuvnou deskou, hydraulické stoly Hydro Plus, či stoly nosítek s bočním posuvem.

Fotogalerie

 

 

Problematika týkající se respektování maximální možné hmotnosti u sanitních a užitkových vozidel Volkswagen Transporter řady T5 stanovené výrobcem je vyřešena. Zejména v oblasti sanitních vozidel kategorie RLP a  RZP, kde byla otázka hmotnosti a jejího dodržení téměř neřešitelná, dochází k zásadnímu obratu. Naše společnost se stala  na základě výhradního zastoupení  a certifikace udělené výrobcem,  držitelem Osvědčení o způsobilosti technického celku od  MD ČR, které nás opravňuje k montáži vzduchového odpružení jehož výrobcem je německá firma Goldschmitt AG. Díky této úpravě se zvyšuje maximální možná hmotnost vozidel VW T5 na 3.500 kg a o této změně je proveden zápis do TP vozidla. Vozidlo v této úpravě splňuje ta nejpřísnější kritéria potřebného komfortu jízdy, udržuje svoji průjezdnost a zcela odstraňuje rizika nebezpečí jízdy s přetíženým vozidlem.

 

 

 

 

 

Zabezpečujeme a provádíme rovněž různé úpravy  vozidel za účelem zvýšení užitných vlastností a uspokojení potřeb provozovatelů, včetně výbavy a finálních úprav. V této souvislosti jsme pro své zákazníky zabezpečili a zabezpečujeme celou řadu výhodných cenových nabídek nejrůznějších doplňků, které do výbavy vozidel patří či mohou k využitelnosti vozidel přispět. Jedná se například o kompletní výbavy servisních a sanitních vozidel nářadím, pracovními a lékařskými pomůckami a přístrojovou technikou. Ve stálé nabídce máme výrobky značek  MagLite - kompletní sortiment svítilen, Honda - elektrocentrály, Garmin - navigační přístroje, Stollenwerk - transportní technika,Hella - autoelektro součástky, kompletní sortiment firmy Waeco - a řadu a řadu dalších.

 

 

 

Katalog  ke stažení ( 10,4 MB )

 

    Vzduchové odpružení